آواتار
خوش امدید
ورود / ثبت نام

حضور بانوان در ورزشگاه ویترینی برای فیفا یا آغازی برای یک مسیر درخشان

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

با تشکر از شما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

URL

شما این فیلم را دوست نداشتند. با تشکر برای انتقادات و پیشنهادات!

کد امنیتی
URL


تاریخ انتشار توسط فیلم و کلیپ در کلیپ ورزشی
96 نمایش

شرح

حضور بانوان در ورزشگاه ویترینی برای فیفا یا آغازی برای یک مسیر درخشان

آخرین باری را که زنان ایرانی توانستند پا بر سکوهای ورزشگاه آزادی بگذارند، کمتر کسی به یاد می‌آورد. این اتفاق بعد از پیروزی انقلاب سال 57 شاید به تعداد انگشتان یک دست هم انجام نشده باشد، جز مواردی محدود و گزینشی و نمایشی.


اما بعد از حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه آن هم از طریق پرژکتور، این بار روز 23 مهرماه، در یک بازی تدارکاتی با یک تیم کاملا سطح پایین شاهد حضور زنان و بانوان کشورمان در ورزشگاه آزادی بودیم.


حضوری که بسیار پر حرف و حدیث بود !!!!!!!!!!


چند روز قبل از بازی دوستانه ایران با تیم ملی بولیوی در ورزشگاه آزادی، اجازه حضور بانوان در ورزشگاه تنها در حد یک شایعه بود که از این طرف و آن طرف به گوش می رسید، اما روز قبل از بازی این مجوز صادر شد که بانوان هم می توانند برای دیدن بازی دوستانه ایران تو ورزشگاه حضور داشته باشند، بازی که تماشای آن برای عموم رایگان شده بود. 


با وجود تایید ها و تکذیب ها برای حضوربانوان تو آزادی، آن روز تعداد محدوی از بانوان کشورون فرصت پیدا کردن تا به ورزشگاه آزادی بیایند و بازی تیم ملی رو تو ورزشگاه ببین.


اما بعد از حواشی که این بازی و حضور این تعداد بانوی ایرانی در ورزشگاه داشت معلوم شد که تنها افراد مشخصی از جمله: اعضای تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان در رده های سنی، خانواده بازیکان تیم ملی و چند تا از خبرنگاران زن، تنها مجوز حضور در ورزشگاه را به دست آوردن و بقیه بانوان که جلوی در ورزشگاه حضور پیدا کرده بودند، اجازه ورود پیدا نکردند و به خانه بازگشتند. 


اما بعد از حضورهمین تعداد کم تماشاگرزن در ورزشگاه آزادی ، اکثر رسانه ها به این موضوع پرداختند و هنوز که هنوز است ، اخبار و حواشی این اتفاق ادامه دارد، تا جایی که دادستان کل کشور همه به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت: "" حضور زنان در ورزشگاه آزادی یک آسیب است و هیچ توجیه شرعی ندارد، اگر بخواهد ادامه پیدا کند برخورد می کنیم"".


اما این واکنش تنها قسمتی از ماجرا بود، توییت ها ، مصاحبه ها و و و 


روزها بود که وقتی پا به فضای مجازی می گذاشتی همه و همه با این قضیه مواجه می شدی،


یا همین چند روز پیش در بازی پرسپولیس تهران با السد قطر، دختری که دل به دریا زد و با گریم مردانه خود را به ورزشگاه آزادی رساند و بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا کرد، چند روزی بود که عکسش همه جا پخش می شد و صحبت درباره او فراون شد. 


اما سوال اینجاست!!!!


هدف از این اتفاق ها چیست؟ 


بالاخره ورود زنان به ورزشگاه آغاز یک مسیر بوده یا اینکه تنها برای نشان دادن ستاره هایی از فدراسیون پنج ستاره بوده؟

 

نظر خود را درباره این ویدیو بنویسید

نظرات

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این کلیپ مینویسید
RSS
کرد موزیک نلود آهنگ کردی شاد