خانه / مد / سلامت / اثار مخرب و سرطان زای کشیدن سیگار در طول زمان

اثار مخرب و سرطان زای کشیدن سیگار در طول زمان

اثار مخرب و سرطان زای کشیدن سیگار در طول زمان

پرستار که از دانشگاه کالیفرنیای غربی است، این عکس را منتشر کرده است که دو ریه متفاوت را مقایسه می کند. یکی از مجموعه های رایج ریه ها است و دیگری مجموعه ای از ریه ها است که روزانه به مدت ۲۰ سال با یک بسته سیگاری ها چکش می شود سیگار

ما نه تنها می بینیم که چگونه دو مجموعه ریه ها که بسیار متفاوت به نظر می رسید نگاه می کنند و زمانی که هوا به آنها تزریق می شود، عمل می کند،

ما دریافتیم که چگونه سیگار سوء استفاده می کند، سرطان دارد و COPD و همچنین بیماری های کرونری انسدادی ریوی کم توجهی به اکسیژن

محققان از یک قطعه تجهیزات استفاده می کنند تا به ما نشان دهند که چطور ریه ها در داخل یک فرد زنده کار می کنند،

اثربخشی آنها بطور واضحی بسیار ضعیف است و به علت وضعیت ریه ها، زمانی که اکسیژن در آن پمپ می شود، به سرعت ارگان نمی تواند فیزیکی بر روی آن نگه دارد.

با توجه به تحقیقات جدید، قیمت سیگارها بار دیگر افزایش می یابد. کارشناسان می گویند که ظاهرا قیمت فاژ ها دوبرابر می شود و می تواند منجر به افزایش بی سابقه سلامتی و کاهش فقر شود.

فقیرترین گروه درآمد همچنین بیشترین میزان افزایش زندگی را دارد، که در حدود ۷ سال در افراد ثروتمند به دست می آید.

Ciagarettes در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان به شدت مالیات دارد، اما مطالعه جدید – که در مجله پزشکی BMJ منتشر شده است، دریافت که با افزایش قیمت دخانیات دوباره اثرات فراوانی دارد.

منطق ساده و قابل فهم است، با افزایش قیمت سیگارها، آن قصد دارد به مردم کمک کند تا سیگار را ترک کنند. اگر آنها نمیتوانند این کار را انجام دهند، پس آنها معتقدند. اگر از من بپرسید مردم همیشه راهی پیدا می کنند.سیگار

سیگار کشیدن برای شما بسیار مفید است، به خصوص در مدت زمان طولانی، و بنابراین اگر هر روز بخورید، امیدوارانه این راهنمای کمی را به مزایای ترک و نحوه قرار گرفتن در معرض آن، انگیزه ای برای کمک به شما برای ترک خوب خواهد بود.

جالب ترین وموثرترین راهکارهای خوشحال شدن در یک ثانیه
بخوانید

هرگز برای حل و فصل دیر نشده است، لازم نیست که تنها در آغاز یک سال نو، یک تغییر بزرگ مثبت داشته باشیم.اثرات درازمدت سیگار کشیدن بسیار زیان آور است، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان شما فوقالعاده است

و در دراز مدت شما مقدار عادت های ناخوشایندی را برای عادت صرف خواهید کرد. اثرات کوتاه مدت نیز بسیار شگفت انگیز هستند و شما را شگفت زده خواهد کرد که چگونه به سرعت اثر می تواند دیده شود.

تأثیر ترک ترک سیگار تقریبا بلافاصله به اجرا در می آید، در اینجا یک جدول زمانی از چگونگی تغییر بدن خود را هنگامی که شما ترک سیگار.

پس از ۲۰ دقیقه اثر ترک سیگار آغاز شده است. ضربان قلب شما به سطح نرمال خود بازگشته است، به عنوان یک اثر بسیار خطرناک سیگار کشیدن، افزایش ضربان قلب شماست.

شما همچنین احساسات خود را در دست و پاها از دست می دهید و پس از ۲۰ دقیقه این احساسات دوباره به زندگی بازگشته اند.

فقط ۸ ساعت بعد و خون در بدن شما باید از آخرین مصرف مونوکسید کربن کاملا تجدید شود. مونوکسید کربنی که در بدن شما وارد می شود وقتی سیگار می کشید و دود را وارد می کند خیلی سمی است و پس از ۸ ساعت به سطح قابل کنترل در جریان خونتان می رسد.

نه تنها این که میزان اکسیژن در خون شما به طور معمول به سطح معمولی خود می رسد، به عنوان یکی دیگر از تاثیر سیگار کشیدن، میزان اکسیژن نیز به طور چشمگیری کاهش می یابد.

پس از یک روز:یک عارضه بزرگ جانبی سیگار کشیدن، احساس بوی و طعم بسیار کمتری را تجربه می کند. در حالی که اینها به هیچ وجه در معرض تهدید نیستند، پس از دو روز، خود را از خوردن غذا بیشتر لذت خواهید برد، زیرا احساسات شما به شما باز می گردند.

علت توصیه ی پزشکان برای خوابیدن به پهلوی چپ؟
بخوانید

هنگامی که شما سیگار می کشید، انتهای عصب را در بینی خود سوزانید و به ذهن شما آسیب می رساند و پس از ۲ روز متوجه خواهید شد که این انتهای عصبی ریزش می کند و مجسمه های مضر دوباره کار می کنند. در ابتدا ممکن است عجیب و غریب باشد، اما این اولین نشانه بزرگی است که شما از مشکلات اولیه در ترک آن گذشته است.

پس از ۳ روزسه: روز علامت گذاری روزی است که ریه های شما شروع به احساس تازه شدن می کنند. آنها احساس زنده بودن و نفس عمیق خواهند کرد و لذت بخش خواهند بود. مشکلی در ریه ها به دلیل کمبود آسیب های ثابت که باعث ایجاد آنها می شود، خود را تعمیر می کنند و در نتیجه خطر ابتلا به حمله قلبی در این مرحله به طور قابل توجهی پایین تر است.

بعد از ۲ هفته:ریه های شما اکنون بسیار واضح خواهد بود و فعالیت بدنی باید نسبتا راحت برای شما باشد. همانطور که شما شروع به اجرای یا انجام هرگونه فعالیت ورزشی می کنید، احساس تهوع وحشتناکی دیگر به شما نخواهد رسید.

پس از گذشت ۲ هفته، بدن شما به مقدار زیادی بهبود می یابد و در هنگام انجام فعالیت های بدنی تنفس بسیار ساده تر خواهد بود و بدین ترتیب بدن شما هنگامی که سعی می کنید آن را از طریق سرعت خود قرار دهید، به شدت واکنش نشان نمی دهد.

پس از ۳ تا ۹ ماه:بزرگترین تغییر قابل توجه در این زمان، کیفیت پوست شما خواهد بود. هنگامی که شما جریان خون را سیگار می کشید، محدود می شود و بنابراین خون خود را تا زمان رسیدن به سلول های دور دور از بدن اکسیژن ندارد.

بعد از این مدت زمان جریان خون به سطح نرمال بازگشته و پوست شما دوباره شروع به نرم شدن می کند. گردش خون مناسب پوست شما را تولید کلاژن، ماده ای است که پوست شما را از چین و چروک متوقف می کند، بنابراین حتی دلیلی برای توقف سیگار کشیدن!

خوارکی هایی رابا کالری کم در رژیم مان بگنجانیم!!
بخوانید

بین ۱ تا ۵ سال:خطر ابتلا به بیماری قلبی، در حالی که از بین نرفته است، دوباره به نصف کاهش یافته است. تمام انجمن های فیزیکی با افراد سیگاری به طور کامل از بین می روند، مانند دندان های زرد و ناخن، تقریبا به خودتان پیش سیگار می روید.

خطر ابتلا به سرطان نیز با یک تن مطلق کاهش می یابد، زیرا خطر ابتلا به این سرطان در ۵۰٪ به ۵۰٪ کاهش می یابد. در حالی که شما هنوز هم ممکن است دود را از زمان به زمان فریب دهد، دستکاری واقعی آن به شما رفته است و بنابراین شما خیلی کمتر احتمال دارد دوباره آن را.

پس از ۱۰ تا ۱۵ سال:به احتمال زیاد، نیاز به سیگار کشیدن به طور کامل رفته است. نتایج دود آزاد بودن فوق العاده مثبت است و شما احساس می کنید بیشتر آزاد است دانستن شما هرگز سیگار ترجیح می دهند.

پس از ۱۵ سال کامل، احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و سرطان به همان اندازه غیر سیگاری است و خطرات سلامتی مرتبط با سیگار کشیدن طولانی مدت به طور کامل از بین رفته است.

اگر شما سیگاری هستید و برای الهام گرفتن این کار را انجام می دهید، امیدوارم بتوانید مزایای زیادی را که به سیگار کشیدن می دهید را ببینید.

نه تنها اثرات فوری فوری مانند خطر کمتری در حمله قلبی، ریه های رقیق شده و توانایی لذت بردن از غذا و بوی بیشتر خواهد داشت، همچنین دارای برخی اثرات سلامت طولانی مدت است و اگر شما می خواهید به طور کامل از زندگی بعدی خود لذت ببرید، مهم است که سعی کنید عادت کنید

درباره شیدا پژوهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.