ده تا از عجیب و غریب ترین چیز ها در جهان

ده چیز از عجیب ترین های دنیا!

شاید در ابتدا به نظر برسد که این ده چیز واقعی نباشند اما کاملا حقیقت دارند! بیاید با هم نگاهی به ده چیز از عجیب ترین های دنیا بیاندازیم:

۱- جزیره ی خرگوش ها

جزیره ایی در ژاپن به نام جزیره ی خرگوش ها وجود دارد که به بهشت عاشقان خرگوش معروف است، جزیره ایی پر از انواع خرگوش ها با هر نژادی. این جزیره محل آزمایشات نظامی اثرات سم علیه چین در گذشته بوده و از این خرگوش ها برای این اهداف استفاده می شده که بعد از پایان جنگ تمامی خرگوش ها در جزیره رها شدند.

۲- اتوبوس مدفوعی!

بله درست شنیدید! اتوبوسی از بیوتکنولوژی که تماما از مدفوع ساخته شده! این اتوبوس در جنوب غربی انگلستان است که ۴۰ صندلی دارد، علاوه به بدنه و صندلی های اتوبوس که تماما بیوزیستی است، سوخت این اتوبوس نیز از محتویات فاضلابی و گاز های بیوزیستی تامین می شود.

۳- ساحل خوک ها!

جزیره ایی خالی از سکنه در ناحیه ی باهاما که پر از خوک های شناگر است! بله درست شنیدید! خوک هایی که شنا می کنند و در ساحل دریا حمام آفتاب می گیرند! دانشمندان هنوز نمی دانند که این خوک ها چطور وارد این جزیره ی دور افتاده شده اند و چگونه شنا می کنند!

۴- جوراب های ضد پیراستن!

این جوراب ها که از موی چینی ساخته شده اند چندش آور ترین و منزجر کننده ترین جوراب های جهان اند که با هدف حفاظت جنسی از افراد ساخته شده اند، سطح این جوراب ها از مو پوشیده شده و شبیه پاهایی پر مو هستند!

۵- مایک، مرغ بدون سر!

مرغی که بدون سر ۱۸ ماه زنده ماند! این مرغ به معجزه ی مایک نیز معروف است. صاحب این مرغ سر آن را برید اما متاسفانه چاقو به اندازه ی کافی تیز نبود و نتوانست بخش ده چیز عجیب دنیا عمده ایی از ساقه ی مغز و گوش ها را از بین ببرد در نتیجه مرغ زنده ماند.

صاحبش به سختی با دادن مخلوطی از آب و شیر با قطره چکان به مایک او را ۱۸ ماه زنده نگاه داشت فقط به خاطر به نمایش گذاشتن آن و به دست آوردن پول!

۶- مادر پنج ساله

لینا مدینا متولد سال ۱۹۳۳ میلادی اهل پرو در پنج سالگی مادر شد! این دختر بچه در سن دو سالگی هم پریود شد! خانواده اش با درخواست دانشمندان در خصوص انجام آزمایشات و تحقیقات روی لینای کوچک مخالفت کردند! هنوز هم هویت پدر بچه مجهول است!

۷- سگ های زبان آبی

سگ هایی در چین از نژاد چوچو وجود دارند که زبانی آبی رنگ دارند! طبق افسانه های چینی این سگ ها از نسل اژدها بوده اند که از تاریکی شب متنفر بوده اند، یک شب که این سگ از تاریکی خسته می شود شروع به مبارزه با شب می کند سپس مورد خشم و غضب خدایان قرار می گیرد و زبانش آبی رنگ می شود! جالب است نه؟!

۸- باربی واقعی!

احتمالا تا به حال راجب او شنیده اید، دختری اهل اوکراین به نام والریا لوکیناوا. هرچند او می گوید که چهره اش کاملا طبیعی و دست نخورده است اما تمام مردم معتقدند وی ده چیز عجیب دنیادروغ می گوید چون برای رسیدن به همچین چهره ایی باید عمل های زیبایی زیادی انجام داد اما هنوز هم هیچ مدرک پزشکی دال به دروغ بودن حرف والریا رو نشده است!

والریا دقیقا در خانه ایی شبیه خانه ی باربی و به سبک زندگی صورتی باربی زندگی می کند!

۹- حیوانات هم راست دست اند هم چپ دست!

حیوانات خصوصا پستانداران میتوانند هم از دست راست و هم چپ خود استفاده کنند و به خوبی آنها را هماهنگ کنند.

طبق تحقیقاتی که روی شامپانزه ها انجام شده همه ی آن ها هم راست دست اند هم چپ دست! اما شامپانزه هایی که در اسارت اند بیشتر از دست راست خود استفاده می کنند چون آن ها از مربیان خود تقلید می کنند!

۱۰- بهترین جاسوس جهان

بهترین جاسوس جهان Richebourg بود که فقط ۵۸ سانتی متر قد داشت! او در خلال انقلاب فرانسه خود را در قالب کودکان جای داد و از خطوط دشمن به سادگی گذشت.

این ده چیز از عجیب ترین چیز های جهان بود، برای دیدن ۱۴ قانون عجیب دنیا کلیک کنید.

درباره لادن محمدی

می بینم، می شنوم، می اندیشم، می نویسم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.