ترفند ها وخلاقیت های استفاده ازنوشابه مشکی در تمیز کردن خانه

ترفند های وخلاقیت های استفاده ازنوشابه مشکی در تمیز کردن خانه

درتمیز کردن خانه و منزل خود ترفند های هست که با کمی صبر و خلاقیت میتوان خیلی راحت به تمام کارهای خود به بهترین شکل ممکن رسیدو در وقت صرفه جوی کرد و همجنین با خلاقیت های که به خرج میدهید تجربه های تازه ای پیدا میکنید.ترفند های استفاده ازنوشابه نمونه ان است.

نوشابه مشکی با وجود این که خوردن ان خییلی ضرر دارد وهیچ گونه خاصیتی ندارد در عوض ترفندهای استفاده از نوشابه را میتوان برای تمیز کردن خانه از ان استفاده کرد.ترفند های استفاده ازنوشابه را میتوان در تمیز کردن سینک ظرف شوی به جای ماده شیمیای جرم گیر و از بین بردن حشرات موزی که روی گل ها یا باغچه ای کوچک خانه مان هست به جای سم های قوی و مضراستفاده کرد.

از دیگر ترفند های استفاده از نوشابه مشکی را میتوان به جای اب یا شیر در کیک ساده استفاده کرد هم خاصیت پف کنندگی دارد هم طعم متفاوتی را تجربه میکنید کیک نوشابه ای.وهمچنین برای ازبین بردن لکه های قوی روی لباس های با رنگ روشن یا تمیز کردن وسایل فلزی که به دلیل استفاده نکردن زیاد و قرار گرفتن در معرض نم یا رطوبت زنگ زد را میتوان خیلی راحت با قرار دادن ان در نوشابه پاک وقابل استفاده کرد.

نوشابه مشکی قدرت عجیبی در پاک کردن توالت های خانگی داردوهمچنین معظل ساده اما رومخی چسپیدن ادامس به لباس یا موی سر بچه ها را میتوان خخیلی راحت با نوشابه پاک کرد.

نوشابه مشکی با ساختارترکیبی جالب که دارد میتواند به عنوان پاک کردن جرم کلر در سماور یا چایسازتان استفاده کرد و کاملا تمیز کردو همچنین موزایک یا کاشی که کف حمام یا دست شوی را پوشانده و براثر خراب کاری بچه ها یا گلی شدن یا جرم گرفتن بر اثر کلر پاک کرد طوری که کف رابانوشابه پوشانده و یک ساعتی به همان شکل گذاشته بعد با فرچه مخصوص میشوییم به همین راحتی.

بانوهای عزیز خانم های گل مامیتوانیم با وظیفه خانه داری کردن ترفند های زیادی پیدا کنیم و به عنوان یک میان بر از ان استفاده کرد.شما هم میتوانید با تجربه های خود به ما کمک کنید و با ما درمیان بگذارید.

درباره شیدا پژوهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *