سیاست های مهم برای داشتن یک همسر عالی که هر زنی باید بداند

سیاست های همسر داری

سیاست های مهم برای داشتن یک همسر عالی که هر زنی باید بداند

ی خوب مطابق میل با داشتن زندگی ارام را تجربه کند برای داشتن یک همسر ایده ال باید سیاست های همسر داری و ترفند ها مهم زندگی را بدانیم را بدانیم تا هم زندگی ارامی داشته باشیم هم از زندگی لذت ببریم سیاست های شوهر داری را باید هر زنی بلد باشد.

هر زنی دوست داردکه شوهرهر ادمی چه زن و چه مرد باید در حد ظرفیتش به ان محبت کرد هر مشکل و هر مرد بد اخلاقی را میتوان بامهربان بودن و صبر رام کرد.و زندگی خوبی را تجربه کرد.در مرحله اول باید نقطه ضعف ونقطه قوت هم را بشناسیم و کامل از صلایق و اخلاق و قلق های هم اگاه باشیم و این کار فقط باوقت گذاشتن برای هم وحرف زدن به دست میاید.

در زندگی باید منصف باشیم وانتظاراتمان راکم کنیم از هم بایدو به خواسته های هم احترام بگذاریم.هم دیگر را ازاد بگذاریم و به هم برای زندگی کردن فرصت بدهیم هر زنی باید قبول کند هر انسانی به خصوص مردها در هفته به چند ساعت تنهای یا درمیان جمع دوستان قرار گرفتان و یا وقت گذاشتن در خلوت خود نیاز دارد.

مرد ها از اظهار نظر درموردخانواده شان متنفرند.حتی اگر حرف شما حق باشد مردها از مقایسه کردن بیزارند و  غرور مرد را جریحه دار کردن از نقاط ضعف هر مردی است. و برعکس در میان جمع از او تشکر کنید حتی به خاطر کوچیکترین کار و هیچ وقت در میان جمع با او بحث نکنید حتی وقتی با او مخالف بودید و در وقتی که تنها شدید با او درمیان بگذارید.

وقتی برای خرید یا کادو گرفتن برای خواهر شوهر یا مادر شوهرتون ،همسرتون یک وسیله گران قیمت  را پیشنهاد میدهد فوری کخالفت نکنید و موقعه خرید بگید عزیزم این کادو بهتر خواهر یا مادرت بیشتر خوشش میاد.

وقتی از سرکار میاد به استقبالش برید وقتی خسته است باهاش راجب تصمیماتتون یا خواسته هاتون بحث نکنید.نگذارید زندگی خسته کننده یا بدون هیجانی داشته باسید .خوش بو بودن اراسته بودن و مرتب بودن یکی از اپشن های مهم زندگیه.

این مطالب فقط بخش کوچکی از ترفند های زندگی است و برگرفته ازتجربیات اطرافیان است و باید در این زمینه بیشتر توجه کرد.

درباره شیدا پژوهان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *