رژلب قرمز و تاثیرات آن در دنیای مد و زیبایی

رژلب قرمز و دیگر هیچ!

رژلباستفاده از رژلب قرمز می تواند به تنهایی زیبایی یک چهره را کامل کرده و جوانی را به ظاهر افراد بازگرداند.

طبق پژوهش هایی که اخیرا توسط گروهی از پژوهشگران انجام شده، افراد به زنانی که رژلب قرمز زده اند هفت ثانیه، به زنانی که از رنگ های دیگری استفاده کرده اند پنج ثانیه و به زنانی که اصلا رژلب نزده اند یک ثانیه نگاه می کنند. استفاده از این رنگ رژ با لباس مشکی می تواند یکی از بهترین ست ها برای حضور در هر موقعیتی باشد، فرقی ندارد که بخواهید با ظاهر مدرن و جذابتان در مجلسی بدرخشید یا اینکه آماده ی حضور در یک دورهمی دوستانه شوید.

این نوع از رژلب نه تنها ظاهر شما را زنانه تر بلکه لباسی که به تن کرده اید را نیز چشمگیر تر و زیبا تر نشان خواهد داد، به علاوه بر سفیدی دندان هایتان هم خواهد افزود. با توجه به تاثیرات مثبتی که رژلب قرمز بر ظاهر افراد می گذارد، این مد آرایشی هیچ گاه محبوبیت خود را از دست نخواهد داد.

رژلب قرمز برای انواع پوست مناسب است همانطور که طبق مطالعات انجام شده در دانشگاه منچستر نشان داده شد، لب ها یکی از جذاب ترین ویژگی های فیزیکی زنان است که با استفاده از رنگ رژ های روشن و براق می توان آن ها را بزرگ تر و حجیم تر از حد معمول نشان داد البته برای نتیجه ی بهتر لازم است با سایه های براق ادغام شود.

چرا رژلبی که می خریم روی لب، رنگ دیگری می شود؟

جواب ساده است چون با رنگ لب خودمان ترکیب می شود! اگر روی لب کانسیلر بزنید مشکل حل می شود هم چنین کانسیلر باعث تثبت رژلب نیز می شود، به همین سادگی!

چرا آرایش؟!

آرایش کردن برای زیبا تر شدن است نه برای فاصله گرفتن از قیافه ی واقعی. اطرافیان هم بیشتر جذب چهره ایی پاکیزه و با وقار می شوند نه چهره ایی که از شدت آرایش قابل شناختن نیست.

حتی زنان موفق نیز آرایش می کنند، لاک می زنند و شخصیتی کاملا زنانه دارند. یک زن برای رسیدن به موفقیت نیازی به مردانه رفتار کردن ندارد.

درباره آیدا باجلانی

آیدایی از جنس نامه های شاملوم، کمی فمینیست تر، بلندپرواز تر و رنگارنگ تر از دیروز! در اینجا چایم را می نوشم و بلند بلند فکر می کنم...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *