خانه / خبر news / مسی در بازی با اوئسکا جنجال به پا کرد و رقابت سنگینی با بنزما به راه انداخت

مسی در بازی با اوئسکا جنجال به پا کرد و رقابت سنگینی با بنزما به راه انداخت

مسی

مسی در بازی با اوئسکا جنجال به پا کرد و رقابت سنگینی با بنزما به راه انداخت

دربازی ۱۴ساعت پیش بازیه بارسلونا بااوئسکا مسی سورپرایز اوئسکا را جواب داد و در این بازی یا ۸-۲ به نفع بارسلونا جنجال به پا کرد.در این بازیه هیجان انگیز با شروع هجومی اوئسکا و گل زنی در همان سه دقیقه اول توسط هرناندزبا پاس دادن لونگو اغاز شد.

ائوسکا در طول مسابقه بازی هجومی وقشنگی به نمایش گذاشت اما برخلاف انتظار بارسلونا با ۸ گل بر۲ برنده مسابقه شد.

در این بازی زیبا با حمله بارسا در دقایق ابتدای موفق به گل تساوی شدند. با زدن این گل انرژی و روحیه گرفتن و در دقایق ۳۹ بازی با پاس به موقع البا بارسا به گل سوم هم دست یافت.

در دقایق ۴۳ بازی تیم اوئسکا با حملات پیاپی موفق به گل زنی شدند و تا پایان نیمه اول نتیجه بازی ۳-۲ به نفع باسلونا تمام شد.

در ابتدای شروع نیمه دوم بازی با حملات پشت سر هم باسلونا شروع شد و بلااخره با گل زنی در دقیقه ۴۸ بازی با پاس زیبای سوارز و گل زنی دمبله به گوشه دروازه گل چهارم بارسا هم زده شد.

طوفان و هیجان بازی اتوسط تیم باسلونا در طی بازی ادامه داشت و با گل زند در دقایق۶۰-۸۱-۹۲ به ترتیب توسط لیونل مسی،یوردی البا،سوارز به ثمر رسید.

مسی حالا با ۱۵۰ پاس گل در ۴۲۱ بازی، بیش از هر بازیکنی در تاریخ لالیگا پاس گل داده است.ودر این بازی با به ثمر رساندن گل اول و شیشم و پاس به البا و راکیتیچ ستاره این بازی شد.

بورس تهران در آخرین روز کاری هفته چگونه گذشت
بخوانید

لیونل مسی بازیکن خوش اخلاق وستاره فوتبال حالا با صدوپنجاه پاس گل درچهارصدوبیست بازی بیش از هر بازیکنی در تاریخ لالیگا پاس گل داده است.

لیونل مسی حالا با ۴ گل زده مشترک با بنزما در صدر جدول گلزنان قرار داردودر یک خط رقابتی تنگاتنگ قرار دارند.

جدول لالیگا رسید.

به گزارش رسانه های ورزشی، بارسلونا برای قهرمان بودن و در صدر قرار گرفتن به یک برتری با اختلاف ۵ گل نیاز داشت تا بالاتر ازرئال در صدر جدول قرار بگیرد و بازی با اوئسکا این موقعیت را به وجود اورد به هدف خود  رسید.

درباره شیدا پژوهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.