خانه / گوناگون و متفرقه / مطلب ارسالی کاربران / شغل پر درامد بدون نیاز به داشتن لیسانس (۲)

شغل پر درامد بدون نیاز به داشتن لیسانس (۲)

شغل های پر درامدشغل های پردرامدبدون نیاز به داشتن لیسانس(۲)

در حال تبدیل شدن به یک کارآگاه که یکی از شغل های پر درام است مجموعه خاصی از خطرات مربوط به آن است – شما در خط مقدم صحنه های قتل وحشتناک قرار گرفته اید و به احتمال زیاد بخش هایی از روز خود را به قتل می رسانید.

و بدبختی های مسلحانه را به خیابان می اندازید. با این حال، هیجان حل جرم و قرار دادن جنایتکاران در پشت میله ها، این است که واقعا مردم را به این خط کار جذب می کند.

شما برای کار خود به عنوان یک کارآزمایی یا تحقیق کیفری به خوبی خواهید آموختید – ۷۸۱۲۰ دلار در سال به طور دقیق. به علاوه این یک شغل است که فقط نیاز به یک دیپلم دبیرستان یا معادل دوره تحصیلی دارد

بیشتر در مورد کسی که شما را به عنوان یک فرد و شما می توانید با خواسته های کار که واقعا مهم است. البته قبل از اینکه بتوانید مدرک خود را کسب کنید، آموزش های فراوانی دریافت خواهید کرد و قبل از ساخت کارآگاه نیاز به تجربه کمتر از ۵ سال در اجرای قانون دارد.

یک نصب کننده آسانسور یا تعمیرکار ممکن است شغل های پر درام بهشد وبه نوعی شغل دیگری نرسد که باعث افزایش درآمد بزرگ شود. با این حال، خطرات ناشی از این نقش خاص، حقوق و دستمزد را به طور متوسط ​​به حدود ۷۹۰۰۰ دلار در سال رهنمون شده است. بد نیست بدانید که برای شروع به یک کالج نیاز ندارید.

هنگامی که کلاه سخت خود را گرفته اید و آچار را در دست دارید، به یک شاگرد تبدیل می شوید و تمام ترفندهای تجارت را در کار یاد می گیرید. شما مسئول مونتاژ، نصب و نگهداری آسانسور های سوپاپ های الکتریکی یا هیدرولیکی، و نیز مکانیزم های مشابه مانند پله برقی و آبگرمکن ها خواهید بود.

قطعا ارزش فکر کردن در مورد اینکه آیا دوست دارید از دستهای خود استفاده کنید و بخواهید یکی  شغل های پر درام راانجام دهید، بلافاصله نتایج را ببینید. فرصت های شغلی پیش بینی شده از طریق سال ۲۰۲۶ در حال حاضر حدود ۳،۰۰۰ است، بنابراین برای لیست های جدید در منطقه شما چشم پوشی کنید – هیچ تجربه کاری برای شروع کار وجود ندارد.

در همان نوع محدوده حقوق و دستمزد شما می توانید یک تکنسین هسته ای باشید که در یک مرکز هسته ای کار می کند و به یک متخصص حرفه ای از جمله فیزیکدانان و مهندسین کمک می کند. این به مدرک کارشناسی ارشد نیاز دارد نه یک مدرک کارشناسی ارشد چهار ساله، بنابراین اگر کار با مواد هسته ای برای تلفن های موبایل جالب باشد، قطعا می خواهید در مورد مسیر تکنسین فکر کنیدکه یکشغل های پر درام است

این می تواند به شما یک دستمزد سالانه تقریبا ۸۰۰۰۰ دلار در سال به دست آورد – بد نیست برای یک نقش تحصیلی غیر کالج! فقط آگاه باشید که همیشه خطرات مرتبط با کار در نزدیکی مواد هسته ای وجود دارد، بنابراین باید حتما مطمئن شوید که با آن راحت هستید.

در کنار این، شما نیازی به داشتن تجربه کار قبلی در رزومه کاری خود ندارید، اما با تنها ۸۰۰ کارگر فنی پیش بینی شده در ده سال آینده، ممکن است تلاش کنید تا جایگاه خود را در منطقه پیدا کنید.

شما در داخل نیروگاه هسته ای کار خواهید کرد که جزئه شغل های پر درام و مسئولیت کنترل، مدیریت و نگهداری ماشین آلات پیچیده ای برای تولید برق خواهد بود. آموزش و پرورش، همه شما باید شروع به درخواست برای کار یک دیپلم دبیرستان یا معادل آن است.

با حدود ۳۲۰۰ فرصت شغلی که در طول ده سال آینده ظاهر می شود، این مکان بسیار خوبی برای شروع کار برای شماست. فقط برای کسانی که در معرض انفجار هسته ای قرار دارند …

باز هم، این یک شغل نیست با بسیاری از glitz و زرق و برق وابسته به آن، اما ما مطمئن هستیم که شما زمانی که شما در حال آوردن خانه بیش از ۷۵،۵۰۰ دلار در سال است، شما را ناراحت نیست. نیروگاه ها و ایستگاه های برق به کارکنان بسیار متخصص نیاز دارند تا آنها را تعمیر و نگهداری کنند و برای شروع کار لازم نیست که مدرک لیسانس را دریافت کنید.

به عنوان بخشی از فعالیت های روزمره شما، لازم است برای بازرسی و تعمیر تجهیزات الکتریکی در ایستگاه های تولید و سازه های مشابه. البته، به علت ماهیت تخصصی این نقش، اگر بخواهید درخواست کنید، مجبور خواهید شد که جایزه مدرک فوق لیسانس کسب کنید.

در این نقش مسئولیت چک کردن تجهیزات، رعایت واکنش بیمار به درمان های مختلف و نظارت بر تمام جلسات تابش را مسئول خواهید داشت. همچنین مقدار مناسبی از مدیر مورد نیاز وجود خواهد داشت.

شما نیازی به تجربه کاری برای درخواست ندارید و پس از شروع کار هیچ آموزش اضافی برای فکر کردن وجود ندارد. باز هم – فقط مراقب باشید که دقیقا چه چیزی در عرض چند سال آینده در جایگاه درمانگر رادیوتراپیست قرار خواهد گرفت.

این یک میز کار با مسئولیت های زیادی است که به آن اختصاص یافته است، از این رو حقوق سالانه ۸۱،۹۰۰ دلاری

به عنوان یک توزیع کننده قدرت و توزیع کننده، شغل های پر درام است وشما باید کار بسیار مهمی را انجام دهید تا مطمئن شوید که خانه ها هر روز برق دارند.

احتمالا جالب ترین کار در جهان نیست، اما با چنین دستمزد بالائی که واقعا مراقبت می کند ؟! شما باید کارفرمایان آینده خود را نشان دهید که دیپلم دبیرستان یا معادل آن دارید.

هنگامی که شروع به کار میکنید، آموزش طولانی مدت در محل کار را دریافت خواهید کرد تا مطمئن شوید که آمریکا باقی میماند (حداقل در هر منطقه!).

 

تبدیل شدن به یک کاپیتان پلیس که از شغل های پر درامد است جاه طلبی بزرگی برای بسیاری از افسران پلیس به طور منظم است، بنابراین اگر شما قبلا تجربه ای در مورد نیرو داشته اید و می خواهید قدم بعدی را بردارید، شما خوشحال خواهید شد که بدانید که مجبور نیستید بروید و قبل از درخواست، خود را در کالج تحصیل کنید.

به عنوان یک کاپیتان، شما یک تیم کامل از کارآگاهان و افسران را نظارت خواهید کرد، بنابراین شما مسئولیت زیادی بر روی شانه های خود خواهید داشت. با این حال، اگر شما بتوانید به چالش برسید، درآمد معدل ۸۴۸۴۰ دلار، تلاش های خود را در یکی از بالاترین سطح اجرای قانون اعطا خواهد کردوشاملشغل های پر درام است

شغل های پیش بینی شده برای ده سال آینده در حال حاضر بیش از ۱۰،۰۰۰ علامت هستند، بنابراین فرصت زیادی برای یافتن موقعیت مناسب کاپیتانی وجود خواهد داشت. هنگامی که به آنجا رسیدید، آموزش متوسطه ای در محل کار دریافت خواهید کرد.

باز هم، “مدیر حمل و نقل، ذخیره سازی و توزیع” ممکن است نوعی شغلی باشد که شما در مورد داشتن یک بچه کوچک به آن احتیاج دارید، اما ما نمی خواهیم به طور متوسط ​​حقوق و دستمزد تقریبا ۹۰،۰۰۰ دلار در سال بحث کنیم.

مسئولیت های روزمره شما شامل هماهنگ سازی فعالیت های حمل و نقل و اطمینان از اجرای عملیات در قوانین و مقررات دولتی است. این به نظر جالب ترین کار در جهان نمیرسد، اما این بدان معنی است که شما نیازی به یک مدرک دانشگاهی ندارید تا پول نقد جدی بگیرید.

تنها گرفتن این است که شما باید تجربه پنج یا چند ساله را در یک نقش مشابه داشته باشید، بنابراین این نوع کاری نیست که شما فقط می توانید به خارج از دبیرستان بروید. هنگامی که شما در آنجا هستی، شما سرپرستی خواهید داشت و نیازی به انجام تمرین بیشتر به عنوان بخشی از کار شما نیست.

تبدیل شدن به یک اپراتور راکتور هسته ای، بدین معنی است که بسته ی پرداخت شما بیش از حد احتمالا بیش از حد مانده ۹۰۰،۰۰۰ دلار خواهد بود، با این که درآمد سالانه ایالات متحده در ۹۱٫۱۷۰ دلار بسیار چشمگیر است. فرصت ها کمی کم است، بنابراین ممکن است قبل از اعمال تغییر در محل کار لازم باشد.

کار شما شامل عملیات و کنترل راکتورهای هسته ای خواهد بود. شما همچنین مسئولیت سایر تجهیزات را خواهید داشت و باید داده ها را ضبط کرده و در صورت لزوم هر نوع عملیات اضطراری را اجرا کنید.

شما فقط به یک مدرک دبیرستان یا معادل آن نیاز دارید که برای این شغل اعمال می شود و هیچ تجربه کاری لازم نیست. هنگامی که موفق شدید، آموزش های طولانی مدت در زمینه کار را به شما کمک می کند تا به عنوان یک کارمند رشد کنید.

اکثر مردم بر این باورند که از آنجا که کنترل ترافیک هواپیما نیاز به مهارت های ریاضی عالی دارد، شما باید به منظور اعطای مدرک تحصیلی به او کمک کنید. اما این درست نیست و با پرداخت سالیانه ۱۲۲،۴۱۰ دلار شما احمق نیستید که در مورد کار کردن فکر کنید

درباره شیدا پژوهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.