خانه / گالری عکس / آرایش و زیبایی / برجسته کردن گونه بدونه نیاز به جراحی گونه گذاری و هزینه هنگفت

برجسته کردن گونه بدونه نیاز به جراحی گونه گذاری و هزینه هنگفت

برجسته کردن گونه ها

برجسته کردن گونه بدونه نیاز به جراحی گونه گذاری و هزینه هنگفت

برجسته کردن گونه تاثیر زیادی درزیبای صورت داردطوری که بعضی ها حاضرند هزینه های زیاد یا زیر تیغ جراحی بروند.که خود عوارض زیادداردو خیلی ها به خاطر حساسیت به مادهمریض و مجبور به درمان طولانی مدت میشوند.و از همه مهم تر این که فقط بیست و چهار ماه دوام دارد.

اگر میخواهید با چند ترفند ساده وقلق های برجسته کردن بدون نیاز به جراحی صورتی جذاب داشته باشید کافیست حرفه ای ارایش کنید.اگر ارایش کردن در حد حرفه ای بلد نیستید نگران نباشید با خوندن مطالب زیر مرحله به مرحله یاد بگیرید.

در مرحله اول رنگ پوست رنگ رژگونه و رنگ چشم ولباستان باید با هم همخوانی داشته باشد اگر پوست روشن دارید از کرم پودر با درجه روشنای ۳ استفاده کنید و اگر پوستی گندمی یا سبزه تیره دارید به ترتیب از درجه های ۲و۱ استفاده کنید کرم پودر را یک نواخت روی صورت پخش کنید تا صورتی طبیعی و زیبا داشته باشید.

لبخند زدن در حالت عادی گونه را برجسته میکند پس از خط لب تا انتهای گوش را به شکل ۳ خارجی رژ بزنیدیادتان باشدرژ را تا نزدیک بینی نکشید تا مصنوعی و تو ذوق صورت نزند.با پودر که رنگ ملایم دارد خط مشخص که گونه را از صورت جدا کرده محو کنید تا رنگ گونه مشخص نباشد و حالتی طبیعی به خود بگیرد.

و در اخر با پنکک های که رنگ ملایمی دارند کل صورت را بپوشانید تا در صورت عرق کردن پاک نشود و تا اخر مهمانی صورتی جذاب و تقریبا استخوانی داشته باشید.در انتخاب رنگ رزگونه حساسیت به خرج دهید و دقت داشته باشد که رنگ لباس یا رنگ موی سرتان باشد و دقیق مخالف رنگ پوست تان یعنی رنگ پوستتان هر رنگی است باید رژگونه در زمینه ان و یک درجه چر رنگ تر باشد. خوش و خرم باشید.

5 راز مهم در زیبایی
بخوانید

برگرفته از تجربیات چندین ارایشگر حرفه ای با داشتن مدارک بین المللی.

درباره شیدا پژوهان