خانه / خبر news / سینما و تلویزیون-موسیقی / انجلیا جولی همسرسابقش دررابطه با عدم پرداخت نفقه دردادگاه متهم کرد

انجلیا جولی همسرسابقش دررابطه با عدم پرداخت نفقه دردادگاه متهم کرد

انجیلیا جولی وبردپیتانجلیا جولی وبردپیت همسرسابقش دررابطه با عدم پرداخت نفقه دردادگاه متهم کرد.

جدیدترین خبرهای سلبریتی ها ایت بار در مورد شکایت جنجالیه انجلیا جولی وبرد پیت بازیگر معروف و کارگردان مشهور جهان از شوهر سابقش یعنی برد پیت است.انجلیا دراین بار گفت بردپیت طبق تعهدات مالی و وظیفه ای که باید انجام میداد باید نفقه شیش بچه مشترکمان برا بدهد در حالی که یک سال و نیم است که این کار را انجام نداده است و باید یاد بگیرد به وظیفه خودرا به خوبی انجام دهد پس لازم بود او را در دادگاه محکوم کنم.وکلای برد پیت تا این زمان به ادعای آنجلینا جولی واکنش نشان نداده‌اند.

این زوج جوان و مشهورانجیلیا جولی وبردپیت که در فیلم زیبای (اقا وخانم اسمیت)بیشتر از قبل اشنا و رابطه نزدیکی پیدا کردن ازدواج کردند نتیجه این ازدواج در دوازده سال زندگی مشترک شیش بچه قدو نیم قد به نام هایمداکس ۱۷ ساله، پکس ۱۴ ساله، زهرا ۱۳ ساله، شیلو ۱۲ ساله و دوقلویی ۱۰ ساله به نام‌های ویوین و ناکس شش فرزند آن‌ها هستند.

این زوج جوان که هردو اقرار میکردن زندگی عالی و خوبی دارن در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ پیوندشان را شکستند.وتعجب دنیای سینما را برانگیخت.اقدام اول برای جدای از طرف انجلیا صورت گرفت وبا درمیان قرار دادن موضوع با وکیل شخصی اش همه چیز جدی تر شد.

دلیل جدای انجیلیا جولی و برد پیت این زوج مشهور را خیانت برد پیت به جنیفر آنیستون عنوان کردند به طوری که برد پیت جدا از رابطه اش با آنجلینا، او در فیلم برداری فیلم «متفقین» که در لندن انجام می شد، با همکار خود ماریون کوتیار، نیز رابطه داشت.

زخمی شدن مرد شکارچی توسط کریستین استوارت!
بخوانید

بعد از خیانت برد پیت انجلیا اعتیاد برد پیت به ماری جوانا که معتقد بود سلامت فرزندانش را تهدید میکند و نداشتن تفاهم و زندگی استرس بار به دلیل عمل انجیلیا برای جلو گیری از سرطان و همچنین اختلاف  که انجیلیا با پدرش داشت و همچنین به توافق نرسیدن برسر تربیت درست فرزندان دلایلی دیگر برای اطمینان پیدا کردن این جدای بود.

درباره شیدا پژوهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.