خانه / خبر news / 500 ميليون تومان جايزه برای کسی که پارسا را پیدا کند

500 ميليون تومان جايزه برای کسی که پارسا را پیدا کند

500 ميليون تومان جايزه برای کسی که پارسا را پیدا کند

سرنوشت پارسا قندی ، سرنـوشت مرموز پارسا بعد از 8ماه | خانواده اش 500 ميليون تومان جايزه تعيين کردند
سرنوشت پارسا کودک گمشده سرنوشت پارسا کودک گمشده , يازدهم تير امسال خانواده‌اي پس ازسفر پنج‌روزه از شمال کشورراهي تهران شده بودند که حوالي عصر براي استراحت در منطقه «وانا»، نزديکي خروجي تونلي به همين نام و در محلي که به «نقش شاه» معروف است در کنار رودخانه خروشان هراز توقف کردند، اما پس از دقايقي متوجه ناپديد شدن «پارسا»ي هشت‌ساله شدند.

سرنوشت مرموز پارسا پسربچه 8ساله

تعیین جایزه 500 میلیونی برای کسی که پارسا قندی را پیداکند
سرنوشت پارسا کودک گمشدهسرنوشت پارسا قندي کودک گمشده
همزمان با شروع جست‌و‌جوها، امدادگران هلال‌احمر و نيروهاي پليس هم وارد ماجرا شدند.گروه اعزاميبا جست‌و‌جو در منطقه و رودخانه هراز پس از سه روز گزارشي درباره احتمال سقوط پارسا در رودخانههراز تنظيم کردند و به خانواده پسرکوچولو اطمينان دادند که پسرشان در رودخانه سقوط کرده است؛فرضيه‌اي که خانواده پارسا آن را هنوز باور ندارد و معتقدند احتمال ربوده شدن فرزند‌شان وجود دارد.

حالا با گذشت 100 روز از آن واقعه، اثري از پارسا به‌دست نيامده و سرنوشت پسربچه تهراني همچنان نامعلوم است.

ماجراي گمشدن پارسا کودک هشت ساله
پدر پارسا که صداي خش افتاده‌اش از درد انتظار حکايت دارد اظهارداشت: هر هفته براي پيدا کردناثري از پارسا به منطقه مي‌رفتم
و نقاط زيادي از رودخانه را با ابزاري چنگک مانند به طول 5 مترمي‌گشتم. حتي در اين زمينه از افراد بومي که با منطقه آشنا بودند هم کمک گرفتم. از لانه حيوانات وحشي گرفته تا استخرهاي پرورش ماهي و کارخانه‌هاي اطراف رودخانه همه را گشتم اما دريغاز يافتن اثري هرچند کوچک از پارسا. 31خرداد تولد 8 سالگي پارسا بود و متأسفانه چند روز بعد از تولدشاين اتفاق افتاد.
برايش دوچرخه‌اي خريده بودم اما متأسفانه هنوز به آن رکاب نزده است و دست‌نخوردهگوشه حياط افتاده است.
فاصله کم بين انتظار و نااميدي، اما پدر جوان پارسا را هنوز از پا نينداخته است و براي يافتن پسرش همه تلاشش را مي‌کند و از گرو گذاشتن ماديات زندگي‌اش هم ترسي ندارد؛ محسن قندي از تعيين مژدگاني براي يافتن پارسا خبر داده و گفت: به توصيه افراد با تجربه در اينگونه حوادث و براي پيدا کردن پسرم 500 ميليون تومان مژدگاني براي کسي که پسرم را پيدا کند يا اطلاع دقيقي دراين باره بدهد در نظر گرفتيم. هر جا هم که توانستيم عکس و شماره تلفن خودم و منزلمان را پخش کرديم تا اگر کسي او را پيدا کرد يا ردي يافت با ما تماس بگيرد.
آریا

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *