پنج راه جدید Gmail که می تواند به شما در صرفه جویی در وقت کمک کند

 

ما جیمیل جدید را در اوایل امسال راه اندازی کردیم و آن را با ویژگی هایی عرضه کردیم که به شما کمک کرد تا اولویت بندی و انجام امور را درست از صندوق ورودی خود داشته باشید. و این نیز خوب است، زیرا برآورد شده است که ما بیش از 100 ایمیل در روز دریافت و دریافت می کنیم.

با استفاده از این حجم، می تواند بر روی اهمیت موضوع تمرکز داشته باشد. در اینجا پنج راه وجود دارد که Gmail جدید می تواند به شما در صرفه جویی در وقت کمک کند و بیشتر کار کنید.

1. شما می توانید ایمیل را به راحتی از اولویت بندی کنید.
چند بار ایمیل خواندید و فراموش کرده اید پاسخ دهید؟ این کار آسان است. برای کمک به شما به یاد داشته باشید، با به اشتراک گذاشتن یک یادآوری سریع در کنار ایمیل، Gmail برای شما پیگیری و یا پاسخ به پیامها را «هدایت» خواهد کرد. به وسیله ی یادگیری ماشین، از نشانه هایی مانند مخاطبین مکرر و موارد دیگر استفاده می کند تا به شما یادآوری کند که به مواردی که اولویت بالاتری دارند پاسخ دهید.

 

یا اگر شما یک ایمیل داشته باشید که نمیتوانید آن را بلافاصله دریافت کنید، میتوانید «تعویق بگذارید» و چندین بار قبل از اینکه دوباره پیام را ببینید، انتخاب کنید.

2. شما می توانید سریعتر به ایمیل ارسال و پاسخ دهید.
گاهی اوقات سخت است برای قرار دادن قلم، اشتباه … صفحه کلید. بنابراین ما یک ابزار جدید یادگیری ماشین در Gmail را به نام Smart Compose اضافه کردیم که عبارتهای حاوی عبارات را برای کمک به کامنتهای شما در ایمیل هایتان به شما ارائه می دهد تا بتوانید آنها را سریعتر پیش ببرید.

و اگر می خواهید سریعتر به ایمیل پاسخ دهید، می توانید از Smart Response استفاده کنید، که پاسخ های پایین پیام را پیشنهاد می دهد، برای پرداختن به ایمیل هایی که در حال حرکت هستند.

3. شما می توانید آفلاین کار کنید.
بدون دسترسی به اینترنت، اما برای انجام کارهای زیادی وجود دارد؟ ما تو را تحت پوشش قرار داده ایم فعال کردن حالت آفلاین Gmail برای بارگیری، خواندن، پاسخگویی و جستجوی مکالمات خود حتی زمانی که شما به اینترنت متصل نباشید. به سادگی در ” mail.google.com ” در Chrome تایپ کنید و برای انجام کار خوب باشید.

4. شما می توانید انجام کار بدون ترک صندوق پستی خود را انجام دهید.
Gmail جدید شما دسترسی سریع به برنامههایی که اغلب شما استفاده میکنید، مانند Google Calendar ، Keep و Tasks را بدون خروج صندوق ورودی خود به شما می دهد. شما حتی می توانید افزونه های بیشتری برای بارگیری و سفارشی کردن صندوق پستی خود پیدا کنید. یک سرگرم کننده برای چک کردن افزودنی Gyfcat است ، زیرا گاهی اوقات این تنها راه مناسب برای پایان دادن به ایمیل است.

5. این به شما کمک می کند که اطلاعات خود را حفظ کنید.
همیشه به طور اتفاقی به یک ایمیل رسمی کلیک کردید؟ Gmail به شما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنید. اگر شما سعی می کنید به یک پیام اسپم و یا پیام فیشینگ کلیک کنید، یک هشدار بزرگ قرمز دریافت خواهید کرد که به شما نشان می دهد خطرناک است.

هشدارهای امنیتی با دستگاه برداشته شد


جیمیل جدید، که در حال حاضر برای همه در دسترس است، دقیق تر و آسان تر از آن استفاده می کند، بنابراین صندوق ورودی می تواند به شما در خانه و یا در محل کار بیشتر کمک کند . به دنبال بیشتر؟ برای کسب راهنمایی در مورد اینکه چگونه در محل کار حتی بیشتر کارآیی بمانید، این گوهر پنهان را بررسی کنید.

ارسال شده در: جیمیل

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *