کدام کشورها سریع‌ترین اینترنت موبایل را دارند

باران پاتوق اخبار اقتصادی از سراسر جهان :

کدام کشورها سریع‌ترین اینترنت موبایل را دارند

تحقیقات در فضای مجازی نشان می‌دهد که یک کشور اروپایی سریع‌ترین اینترنت موبایل را در اختیار دارد. براساس گزارش‌های اعلام شده توسط …

تحقیقات در فضای مجازی نشان می‌دهد که یک کشور اروپایی سریع‌ترین اینترنت موبایل را در اختیار دارد. براساس گزارش‌های اعلام شده توسط موسسه تحقیقات اینترنتی آکامای که در این حوزه به‌عنوان یک قطب در جهان محسوب می‌شود، بریتانیا سریع‌ترین سرعت اینترنت موبایل را دارد.

در این گزارش آمده است که کاربران اینترنتی موبایل بریتانیایی دارای میانگین سرعت 27.9 مگابیت بر ثانیه هستند، این در حالی است که میانگین سرعت اینترنت موبایل در بیشتر کشورهای اروپایی 10 مگابایت بر ثانیه گزارش شده است. بر پایه این گزارش، میانگین سرعت اینترنت موبایل در آمریکا بیش از 20 مگابیت برثانیه است که با این وجود، بریتانیا در جایگاه نخست جهان و آمریکا در رتبه بعدی قرار می‌گیرد.

همچنین سرعت اینترنت موبایل آمریکا در سه ماه نخست سال‌جاری میلادی 5.1 مگابیت بر ثانیه اعلام شد که کمتر از ترکیه، کنیا، پاراگوئه و تایلند بوده است. این در حالی است که سرعت اینترنت موبایل کاربران شماری از کشورهای اروپایی از قبیل اسلواکی، فرانسه و آلمان هرکدام به ترتیب 13.3، 11.5 و 15.7 مگابیت برثانیه در همان مدت زمان مشابه اعلام شده است.

در پایان این گزارش آمده که در مجموع میانگین سرعت جهانی اینترنت 12 درصد افزایش یافته است و کشورهای کره‌جنوبی، نروژ و سوئد به ترتیب با داشتن میانگین سرعت 29، 21.3 و 20.6 مگابیت بر ثانیه در جایگاه نخست تا سوم قرار دارند.

بازنشر خبر از باران پاتوق

منبع

درباره خبرهای باحال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *