خانه / سرگرمی / مطالب جذاب و خواندنی / شغل آینده ؟ انتخاب با ماه تولد شماست!

شغل آینده ؟ انتخاب با ماه تولد شماست!

شغل آینده شما ارتباط مستقیم با ماه تولدتان دارد و برخی شانس بیشتری برای بعضی شغلها دارند.

براساس تحقیقات دفتر آمار ملی انگلستان ، ماهی که هر کودک به دنیا می آید می تواند به نوعی بر آینده حرفه ای او تاثیر گذار باشد. کودکی که در ماه دسامبر به دنیا آمده بیشتر احتمال دارد دندانپزشک شود و کسی که در ماه ژانویه متولد شده تمایل به شر خر شدن و نقد کردن چک ها دارد. متولدین فوریه بیشتر هنرمند می شوندو متولدین ماه مارس هم خلبانی را بیشتر انتخاب می کنند. د رعین حال متولدین ماه های آوریل و می شانس کمترین برای  کسب شغلهای پردرآمد چون بازیکن فوتبال ، پزشک متخصص و یا دندانپزشک دارند.البته این بخشی از یک تحقیق گسترده بروی متولدین ماه های مختلف بوده و نتایج جالب دیگری هم بدست آمده است.

 

–baranpatogh–

 

کودکانی که در بهار بدنیا می آیند ریسک بزرگتری برای ابتلا به آلزایمر و آسم و اسکیزوفرنی  دارند و شاید از باقی بچه های کلاس در مدرسه تنبل تر باشند.بنا به این تحقیقات میزان استفاده مادر از نور خورشید در ماه های بارداری تاثیر مستقیم بروی این نتایج دارد.کمبود نور خورشید می تواند به کمبود ویتامین دی منجر شود و نبود آن در ماه های اولیه زندگی جنین تاثیرات بلند مدت بر زندگی او خواهد داشت.

 

راسل فاستر یکی از اساتید دانشگاه آکسفورد در این زمینه می گوید:«شاید مسخره به نظر برسد که ماه تولد شما می تواند شغل آینده تان را تحت تاثیر قرار دهد اما علاوه بر آن عملکرد شما در مدرسه ، ترکیب بدن شما در بزرگسالی ، قد شما ، تعداد سالهای زندگی تان و نام بیماریهایی که در زندگی به آن مبتلا می شوید همگی به ماه تولد تان بستگی دارند!

آغاز ساخت بزرگترین پل خورشیدی جهان
بخوانید

 

کسب درامد اینترنتی , کسب درامد از اینستاگرام

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.