زیباترین زنان دنیا به نقل از سایت گلف نیوز

9 تن از زیباترین زنان دنیا

 

 

زیبایی این زنان براساس محبوبیتشان و حتی با استفاده از محاسبات یونانی توسط یک پزشک مشخص شده است:
منتشر شده: 02 دسامبر 2019 ، ساعت 18:22 به نقل از وب سایت گلف نیوز
نفر اول زیباترین زنان دنیا: بلا حدید

زیباترین زنان دنیا
زیباترین زنان دنیا

بلا حدید ، مدل آمریکایی که پدرش فلسطینی و مادرش هلندی است. او از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است. وی امسال توسط جراح زیبایی صورت ، دکتر جولیان دی سیلوا به عنوان “زیباترین زن جهان” شناخته شد. او اساس نظرات خود را مطابق با محاسبات کلاسیک یونان تعریف می کند.

نفر دوم زیباترین زنان دنیا: لوپیتا نیونگو

زیباترین زنان دنیا
زیباترین زنان دنیا

 

 

لوپیتا نیونگوی 36 ساله نه تنها یک بازیگر برنده اسکار است بلکه به زیبایی نیز معروف میباشد. این ستاره مکزیکی-کنیایی صحبت های زیادی درباره استانداردهای زیبایی و مبارزاتش برای پذیرش خودش بیان کرده است. از زمانی که مورد توجه رسانه ها و مردم قرار گرفته است، همیشه در لیست نامزدهای “بهترین لباس” و “زیباترین زنان” جهان بوده است.

نفر سوم زیباترین زنان دنیا: Deepika Padukone


Deepika Padukone یکی از بازیگران پردرآمد هند و برنده جوایز مختلف. وی اولین بازی بالیوود خود را در سال 2007 در برابر شاهرخ خان در Om Shanti Om انجام داد. در سال 2012 ، توسط نسخه هندی مجله People به عنوان “زیباترین زن هند” نامگذاری شد. او به خاطر لبخند مسری اش شناخته شده است.

 

نفر چهارم زیباترین زنان دنیا: بیانسه

زیباترین زنان دنیا

بیانسه به دلیل زیبایی که دارد، در این لیست پس از بلا حدید قرار گرفته است. وی توسط مجله People به عنوان “زیباترین زن جهان” شناخته شده است.

نفر پنجم زیباترین زنان دنیا: امبر هارد

زیباترین زنان دنیا
زیباترین زنان دنیا

موهای قرمز بلند او در فیلم اخیرش به نام Aquaman خیره کننده است. امبر هارد مدتهاست در لیست زیباترین زنان دنیا قرار می گیرد. این بازیگر چشم آبی آمریکایی در لیست دکتر جولیان دی سیلوا هم جایگاه خاص خود را دارد.

نفر ششم زیباترین زنان دنیا: پیا وورتزباخ

زیباترین زنان دنیا
زیباترین زنان دنیا

پیا وورتزباخ مدل ، بازیگر و ملکه زیبایی فیلیپینی-آلمانی است که در تاریخ 20 دسامبر 2015 جایزه   میس یونیورس را از آن خود کرد.

 

نفر هفتم زیباترین زنان زیبا: آریان گراند

زیباترین زنان دنیا
زیباترین زنان دنیا

آریان گراند به دلیل ظرافت و ریزاندانمی  شهرت دارد. وی همچنین براساس لیست دکتر داسیلوا در رتبه چهارم زیباترین زنان دنیا قرار دارد.

 

نفر هشتم زیباترین زنان زیبا: Gigi Hadid

زیباترین زنان دنیا

بلا حدید تنها فرد خانواده نیست که برای زیباییش مشهور شده است. جیجی حدید با چشمان آبی نیز به خاطر زیباییش مشهور است.

 

نفر نهم زیباترین زنان دنیا: Catriona Grey

زیباترین زنان دنیا
زیباترین زنان دنیا

Catriona Grey ، مدل ، خواننده و مجری زیبای فیلیپینی-استرالیایی ، آخرین دارنده عنوان میس یونیورس است. او با داشتن چشمان قهوه ای به سرعت از نظر ظاهری به شهرت رسید و آتشفشان “مایون” الهام بخش لباس آتشین او در این رقابت بود.

منبع ترجمه: https://gulfnews.com/photos/entertainment/in-photos-9-most-beautiful-women-in-the-world-1.1575297182282?slide=8

درباره farshad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *