بازی درخشان «مهدوی کیا» در دیدار خیریه !

مهدی مهدوی کیا در دیدار خیریه و دوستانه تیم منتخب هامبورگ مقابل یاران رونالدو و زیدان نمایش بسیار خوبی داشت و یک پاس گل هم داد.

 مهر: در این دیدار که در حضور بیش از ۲۴ هزار تماشاگر ورزشگاه “ایمتک” شهر هامبورگ برگزار شد کاپیتان اسبق تیم ملی با شماره هفت در ترکیب اصلی تیم منتخب هامبورگ به میدان رفت.

او در همان دقایق اولیه بازی بار دیگر ارزشهای خود را ثابت کرد. مهدی در دقیقه هشت بازی پاس گل نخست تیمش را برای “ملادن پتریچ” مهیا کرد، پتریچ هم سانتر زیبای مهدی را با یک ضربه سر چکشی زیبا وارد دروازه “فابین بارتز” کرد.

–baranpatogh–در این دیدار بار دیگر بعد از چهار سال نام مهدی از سوی هواداران هامبورگ در ورزشگاه خانگی این تیم به گوش می رسید، او که بازهم با پیراهن شماره هفت برای تیم سابقش بازی کرد.

کیا در ۴۵ دقیقه نخست بازی که در میدان بود عملکرد بسیاری خوبی داشت و در بین دو نیمه تعویض شد. این دیدار با نتیجه ۵ بر ۴ به سود یاران رونالدو و زیدان به پایان رسید.

گلهای این دیدار را ملادن پتریچ (۸)، زی روبرتو (۱۸)، تومانس رینکون (۶۳) و هیونگ مین سون (۸۹) برای هامبورگ و دروگبا (۲۲)، رونالدو (۲۷)، خوان کاپدویا (۳۹)، میشل سالگادو (۵۹) و لوئیز فیگو (۷۲) برای تیم یاران زیدان و رونالدو به ثمر رساندند.

مهدوی کیا هشت سال پیراهن هامبورگ را بر تن کرد و یکی از محبوبترین بازیکنان این تیم نزد هواداران محسوب می شود.

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *