خانه / گوناگون و متفرقه / مطالب اموزشی / آموزش بدست آوردن ۱۰۰ میلیون تومان (واقعی)

آموزش بدست آوردن ۱۰۰ میلیون تومان (واقعی)

آموزش بدست آوردن ۱۰۰ میلیون تومان (واقعی)

آیا تابحال دوست داشتید راه روش میلیونر شدن را میدانستید؟ منظور یک صد میلیون واقعی است نه از طریق روش های “سریع میلیونر شوید”. این مطلب برای تمام کسانی است که میخواهند میلیونر شوند در هر زمینه ای که علاقه دارند.

آموزش-بدست-آوردن-100-میلیون-تومان-واقعی

یک نقشه عظیم و اجرایی برای بدست آوردن یک صد میلیون تومان

نه اشتباه نکنید, کاپشن و دستکش سیاه لازم نیست. تنها چیزی که لازم دارید ۱۰ دقیقه وقت است تا این مطلب را بخوانید ,یک اراده قوی برای اجرای آن و یک صفحه اِکسل (جدول), آماده اید؟

چه کسی بعد از من جای من را در این شرکت میگیرد؟ حقوق من به کی پرداخت خواهد شد؟ آیا حقوق باعث صبح به زور از خواب بیدار شدنتان و سینه خیز به سر کار رفتنتان نمیشود؟ این طرح به من کمک میکند صبح زود خودم بخواهم زود از خواب بیدار شوم و به سر کار روم ! چون قراره کار خودمو داشته باشم (شما هم همینطور)

اول باید تکلیفمان را با عقایدمان راجع به پول روشن کنیم. اگر نسبت به پول احساس خوبی ندارید همین الان این صفحه را ببندید. اگر پول برایتان چیز جالبی نباشد راهتان را اشتباه انتخاب کردید.–baranpatogh–

شروع :

۱٫یک لیست از ۱۰ علایقتان تهیه کنید.اینها در صدر ستون های جدولتان قرار خواهند گرفت.مهم نیست اگر الان کارتان ساندویچ زنی است یا نظافت خانه,این برای شماست. اصلا مهم نیست اگر الان در یک افسردگی موقت سر میکنید چون یه نفر جواب تلفن تان را نداده.اگر میخواهید طرح را اجرا کنید باید این کار را انجام دهید. شما ۱۰ علاقه مندی دارید ,گوناگون.علایق من که لیست کردم شامل عکاسی,طراحی,بازاریابی,روابط عمومی,نویسندگی,فیتنس,مسافرت,دنیای مد,برنامه گذاری و تاتر است.

مراسم «اسکار» امسال با معرفی بهترین‌ها تمام نمی‌شود!
بخوانید

۲٫هر دسته علاقه تبدیل به یک ستون سود خواهد شد. شما قرار است در هر ستون ۱۰ میلیون کسب کنید در هر حوزه ای که علاقه دارید.

۳٫برای هر دسته یک پروژه انتخاب کنید.شاید کمی چالش زا باشد ! اما اگر شما در هر حوزه ای از ساخت و ساز تا بدنسازی علاقه دارید میتونید در هر حوزه بیش از ۱۰ میلیون سود از کارآفرینی کسب کنید. از کجا میدونم؟ اگر فرد مورد نظر نبودید هیچوقت این مطلب را تا این قسمت نمیخواندید.شما با طراحی چند سایت برای چند سازمان میتونید تا ۱۰ میلیون حداقل درآمد کسب کنید یا عکاسی از چند عروسی هم همینطور.

۴٫آیا الان پیشنهاد میکنید بجای ۱۰ تا, ۱۰۰ تا از علایقتان را بنویسید؟ نه ! همه را نه فعلا نیاز نداریم. فعلا باید با همین ۱۰ تا ببینید به کجا خواهید رسید تا بعد پروژه های دیگری عملی کنید.زیرا در هر پروژه ای انگیزه ای پیدا خواهید کرد تا بعدی را نیز اجرا کنید.

۵٫ مطمئنم یکی الان میپرسد “چی میشه اگر یکیشون اجرا نشه؟” هیچ اتفاقی نمی افته بجز ۹۰تای دیگر ۹ تای دیگر نیز دارید, بروید آنها را اجرا کنید.

آموزش بدست آوردن ۱۰۰ میلیون تومان (واقعی)

۶٫معمولا افراد برای بهانه تراشی ازین گفته بسیار تاریخی استفاده میکنند “باید سرمایه داشته باشی.” من فکر نمی کنم برای کسب ۱۰ میلیون تومان نیاز باشه یک شهربازی افتتاح کنید (هنوز) ! .فعلا گام های کوچک بردارید, هنوز کلی درس قرار است در این راه یاد بگیرید.

۷٫به احتمال زیاد یک جدول با ۱۰۰ ایده شاید شما را بترساند و خودتون را یک “خیال پرداز” خطاب کنید.اما به نظر من بهتر است یک تعریف جامع تر از خودمان داشته باشیم. ترس از شکست مجورمان میکند به فکر هایی مانند “یک شرکت هیچوقت فروخته نمیشه! ” “تو دوران رکود هیچ حرکتی نمیشه کرد” “چطوری امروز برنامه ریزی کنیم وقتی فردا معلوم نیست چه اتفاقی میفته“. به هر حال کدام بهتر است؟ یک شکست خورده رویاپرداز یا یک نفر با ۱۰ پروژه که انگیزه داره انجامش دهد که اگر انجامش هم نداد حداقل کلی تجربه کسب میکند.

عجیب‌ترین هتل‌هایی که هر کسی باید تجربه کند
بخوانید

۷٫۱٫ اگر میخواهید کارآفرینی رو شروع کنید حتما این مطلب رو بخونید : سیر تا پیاز تبدیل شدن به یک کارآفرین میلیونر
اگر کارمند هستید و میخواهید کارآفرینی کنید در کنار شغل تان این مطلب برای شماست : ۵ راه شروع تجارت تان بدون رها کردن شغل فعلی تان

۸٫با اهدافتان حال کنید. خودتان را اسیر اهدافتان نکنید, زیرا بعضی از هدف هایتان امکان دارد فصلی باشد مانند تولید چتر برای کودکان که البته امکان دارد فردی کل زندگیش را وفق تولید چتر کند ! که به شما توصیه نمیکنم به هیچ وجه

۹٫اگر فردی بشر دوست هستید حالا حالا ها باید توفان فکری کنید تا به راه هایی برای پول درآوردن پیدا کنید. انسان دوستی بحثش جداست , ما برای کمک به مردم لازم نیست گرسنگی بکشیم ! اگر برای یک خیریه بلیط کنسرت هنرمندی را میخواهید بفروشید, مطمئن‌ باشید پول کسب میکنید وگرنه شما یاد میگیرید کم کم یک چک بنویسد از دسته چک خودتان برای کمک به مردم.

۱۰٫این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. شما یک نفر را در زندگیتان دارید که به مسایل شخصیتان اهمیت میدهد.

۱۱٫جدولتان را با من در میان بگذارید, میتوانیم به هم ایده بدهیم.

هدف ازین نوشته ایجاد انگیزه برای قدم برداشتن در این راه است. بدست آوردن ۱۰هزار تومان هم سخت است چه برسد به ۱۰ میلیون تومان آنهم در حوزه های مختلف که فقط به بعضی از آنها علاقه داریم,هیچ سررشته ای نداریم. اما قضیه ازین قرار است اگر شما بخواهید, میتوانید ! یک مثال قدیمی میگوید هر موقع یک شاگرد واقعی باشید معلم خودش از راه میرسد. پس فقط تصمیم بگیرید , شاید ۱۰ میلیون کسب نکنید اما تجربه ای که کسب میکنید ۱۰۰ میلیون بیشتر قیمت دارد.

آن چه که عشق و علاقه را با دوام می سازد
بخوانید

۱۲ceo.ir

کسب درامد اینترنتی , کسب درامد از اینستاگرام

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.