معرفی کتاب و فیلم پرفروش و موفق “آسیایی های خرپول”

آسیایی های خرپول
آسیایی های خرپول

رمان “آسیایی های خرپول”:

“آسیایی های خرپول” (Crazy Rich Asians )، عنوان یکی از پرفروشترین کتابهای های سال 2013 ، به قلم نویسنده سنگاپوری به نام “Kewin Kwan” است.

کتاب “آسیایی های خرپول” ، اولین رمان Kwan ، داستانی عاشقانه بین راشل ، استاد اقتصاد چینی متولد آمریکا است که با مادرش در کالیفرنیا زندگی می کند و نیک ، دوست پسرش که در لندن و سنگاپور بزرگ شده است. اما راشل خبر ندارد که نیک از ثروتمندترین خانواده های آسیایی است.

وقتی نیک، راشل را به سنگاپور می آورد تا با خانواده اش دیدار کند و در یک جشن عروسی شرکت کنند، او با خانه ای روبرو می شود که چیزی از قصر کم ندارد. راشل که با خواستنی ترین مرد مجرد آسیا حسادت همگان را برانگیخته در این داستان با ماجراهایی جذاب روبرو می شود.

راشل در دنیای سرگیجه آورِ پولدارها، با استرید، بانوی پرطرفدار جامعه ی سنگاپور، ادی ، که به همراه خانواده اش مدلهای مجلات هنگ کنگ هستند و النور ، مادر سخت گیر نیک که با ازدواجِ نیک و راشل زیاد موافق نیست، آشنا میشود و در طی ماجراهایی حقایقی را درباره ی خودش کشف می کند.

فیلم “آسیایی های خرپول “:

با اقتباس از این داستان، فیلم موفقی با همین عنوان در سال 2018 و به کارگردانی Jon M. Chu و بازیگرانی مثل “کنستانس وو” ، “هنری گلدینگ” و “میشل یو” در ماه آگوست سال 2018 به نمایش در آمده است که بازخورد بسیار مثبتی را از جانب دوستداران کتاب و فیلم دریافت کرده است.

فیلم “آسیایی های خرپول” یک اثر کمدی خوب با ایفای نقش بازیگرانی مثل لیزا لو ، کن جونگ ، آوکوافینا ، و هری شام  می باشد که در نماهایی آسیای مدرن را به ساکنان آمریکای شمالی معرفی می کند. نویسنده این کتاب ” کوین کوان” تهیه کنندگی اجرایی این فیلم را نیز برعهده دارد.

کوین به نوعی این داستان را از دوران کودکی خود در سنگاپور الهام گرفته و به یاد پدرش به رشته تحریر درآورده است. این اثر جذاب با استقبال خوانندگان بسیاری روبرو شده است.

ماجراهای کتاب خواندن من و بچه هام

کتاب دیگری از نویسنده «بخت پریشان»…

رونمایی از کتاب زندگینامه همسر امام خمینی(ره)…

درباره farshad

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *