«گرگ و میش ۴» همچنان می تازد

خبرآنلاین: فیلم سینمایی «گرگ و میش: سپیده‌دم – قسمت ۱» در مدت ۱۲ روز اکران آن در بازار جهانی به فروش بالای ۵۰۰ میلیون دلار دست پیدا کرد.

«گرگ و میش: سپیده‌دم – قسمت ۱» تا روز دوشنبه در آمریکای شمالی حدود ۲۲۳ میلیون دلار فروخت. این فیلم در سطح بین‌المللی با ۳۸٫۶ میلیون دلار بیشترین فروش را داشته، و در روسیه ۲۶٫۸ میلیون دلار، در فرانسه ۲۳ میلیون دلار، در برزیل ۲۰٫۶ میلیون دلار، در استرالیا ۲۰٫۴ میلیون دلار، در اسپانیا ۱۸٫۵ میلیون دلار و در ایتالیا ۱۸٫۳ میلیون دلار فروخته است.

گرگ و میش–baranpatogh–

«سپیده‌دم – قسمت ۱» به کارگردانی بیل کاندون بر اساس چهارمین و آخرین قسمت مجموعه کتاب‌های «گرگ و میش» نوشته استفنی مایر ساخته شده است.
این بار فرزند بلا و ادوارد که هنوز به دنیا نیامده مورد تهدید دسته گرگ‌ها و گروهی از خون آشام‌ها قرار دارد. بازیگران اصلی سه فیلم قبلی شامل کریستن استیوارت، رابرت پتینسون و تایلر لاتنر نقش‌های خود را در این قسمت هم تکرار کرده‌اند.

اولین «گرگ و میش» در آمریکای شمالی ۱۹۲ میلیون دلار و در سطح بین‌المللی ۱۹۰ میلیون دلار به دست آورد. «ماه نو» دومین فیلم این مجموعه در آمریکای شمالی ۲۹۶ میلیون دلار و در بازار بین‌المللی ۳۹۶ میلیون دلار فروخت. فیلم سوم با عنوان «خسوف» ۳۰۰ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۳۷۳ میلیون دلار در سطح بین‌المللی فروش داشت.

درباره BT

دوست دارم نظرتون رو درباره مطالبی که تو سایت هست بدونم - موفق و شاد باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *